top of page
4P6A3023.jpg

O mnie

O mnie... ! Otwarta pogodna i komunikatywna wielbicielka kotów ;-) , pasjonatka gotowania, słuchacz który dużo mówi i  pełnoetatowa mama dwójki bardzo energicznych dzieci.

 

O fotografii.... ! Jest moją pasją od wielu lat, ale jak to się stało, że jest moim zawodem właściwie nie potrafię powiedzieć. Jedno jest pewne, zamieniłam największą pasję na sposób na życie i mam ogromne szczęście, bo praca daje mi satysfakcję, wciąż rozwija, inspiruje i nigdy mnie nie nudzi.

 

Ponad 10 lat pracowałam w szpitalu na oddziale dziecięcym jako ratownik medyczny, ale czułam się zamknięta w czterech ścianach szpitala i choć bardzo lubiłam swój zawód, to jednak fotografia dała mi wolność o której zawsze marzyłam. To był impuls i najlepsza decyzja w moim życiu. Nigdy bym nie przypuszczała, że będę robić zdjęcia dzieciom, szczególnie tym najmniejszym zaledwie kilkudniowym.

Ukończyłam studia na kierunku fotografia oraz wiele warsztatów fotografii noworodkowej, ciążowej, dziecięcej, artystycznej

Pracuję w całej Polsce, również za granicą, gdzie tylko sobie zamarzycie... serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy ze mną.

Małgosia Hałas

studio@mydayphoto.pl

mobile: 663493848

Poznań, ul Grobla 4

Wyróżnienia

bottom of page