top of page

Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa to sesja szczególna. Pierwsze dni życia mijają bardzo szybko. Warto je uwiecznić na fotografiach. Najpiękniejsze ujęcia wykonuje się do 14 dnia życia. Sen maluszka jest wtedy na tyle głęboki, że pozwala swobodnie go układać. Noworodek jest mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne.
Sesję noworodkową najlepiej planować w ostatnich tygodniach ciąży, jeśli jednak Wasze dzieciątko jest już na świecie, skontaktujcie się ze mną. Postaram się znaleźć jak najszybszy możliwy termin.

Jak wygląda sesja?
Sesje noworodkowe odbywają się w moim studio. Zazwyczaj trwa ona 2 do 4 godzin. Rytm dyktuje maluszek, jego nastrój, cykl karmienia i spania.Niektóre maluchy wymagają częstszego karmienia inne dłużej zasypiają, dlatego  ze swojej strony, zapewniam tyle czasu ile będzie to potrzebne.
Nie stosuję lamp błyskowych przy sesjach noworodkowych. Wszystkie potrzebne rekwizyty takie jak kocyki, czapeczki, koszyki, opaski znajdują się na wyposażeniu mojego studia.

4P6A3575 sesja.jpg

Sesje ciążowe

Jeśli chciałabyś mieć cudowną pamiątkę w postaci zdjęć z brzuszkiem, zapraszam na sesję ciążową. Najlepiej ją wykonać kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny - zwykle jest to 30-33 tydzień ciąży. Sesja może odbyć się w plenerze lub w studio. Posiadam bardzo dużo dodatków w postaci kwiatów, bielizny oraz sukni przygotowanych specjalnie do tego typu zdjęć.Na zdjęcia możesz zabrać partnera, starsze dziecko rodzinę lub możesz być sama, wszytko zależy od Ciebie. Sesja ciążowa trwa ok 1-2godz. wszystko zależy od samopoczucia przyszłej mamy i jest zawsze dostosowana do jego rytmu.

sesje_portretowe_poznań_fotograf_dzieci

Sesje portretowe

Fine Art

Sesja portretowa to dla mnie sesja wyjątkowa, ponieważ poza pięknymi zdjęciami, zależy mi również by pokazać charakter i indywidualność fotografowanej osoby.

Może to być stylizowana sesja w studio, romantyczny plener lub zdjęcia w jakimś ciekawym wnętrzu. Każdą sesję i jej główny motyw  przygotowuję dla Was indywidualnie.

MyDayPhoto Małgorzata Hałas

Fotografia ciążowaPoznań Fotografia noworodkowa Poznań Fotograf dziecięcy Poznań sesje ciążowe noworodkowa rodzinna dziecięca Poznań Sesje z końmi Fotografia artystyczna Studio portretu.

bottom of page