top of page

Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa to sesja szczególna. Pierwsze dni życia mijają bardzo szybko. Warto je uwiecznić na fotografiach. Najpiękniejsze ujęcia wykonuje się do 14 dnia życia. Sen maluszka jest wtedy na tyle głęboki, że pozwala swobodnie go układać. Noworodek jest mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne.
Sesję noworodkową najlepiej planować w ostatnich tygodniach ciąży, jeśli jednak Wasze dzieciątko jest już na świecie, skontaktujcie się ze mną. Postaram się znaleźć jak najszybszy możliwy termin.

Jak wygląda sesja?
Sesje noworodkowe odbywają się w moim studio. Zazwyczaj trwa ona 2 do 4 godzin. Rytm dyktuje maluszek, jego nastrój, cykl karmienia i spania.Niektóre maluchy wymagają częstszego karmienia inne dłużej zasypiają, dlatego  ze swojej strony, zapewniam tyle czasu ile będzie to potrzebne.
Nie stosuję lamp błyskowych przy sesjach noworodkowych. Wszystkie potrzebne rekwizyty takie jak kocyki, czapeczki, koszyki, opaski znajdują się na wyposażeniu mojego studia.

4P6A3575 sesja.jpg

Sesje ciążowe

Sesje fotograficzne ciążowe stały się bardzo popularne w ostatnich latach. To piękne, intymne chwile, kiedy kobieta spodziewa się dziecka, a jej ciało zmienia się, przystosowując się do nowej roli mamy.Pierwszym i najważniejszym powodem, dla którego warto zrobić sesję ciążową, jest zatrzymanie w kadrze wyjątkowego momentu, kiedy kobieta spodziewa się dziecka. To piękne i niepowtarzalne doświadczenie, które powinno zostać uwiecznione w sposób profesjonalny i artystyczny.

Jak przygotować się do sesji ciążowej?

Przygotowanie do sesji ciążowej nie jest trudne, ale wymaga trochę uwagi i planowania. Przede wszystkim ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce do sesji. Można zdecydować się na sesję w studio lub w plenerze - w parku, na łące, na plaży lub w dowolnym innym miejscu, które jest dla Ciebie ważne.

Sesja ciążowa zazwyczaj trwa około jednej do dwóch godzin, w zależności od wybranej formy i miejsca sesji. Sesja jest przyjemnym i relaksującym doświadczeniem, a ja pomogę Ci Ci poczuć się komfortowo i swobodnie. Możesz również skorzystać z dostępnej w moim studio garderoby :-)

.

sesje_portretowe_poznań_fotograf_dzieci

Sesje portretowe

Fine Art

Sesja portretowa to dla mnie sesja wyjątkowa, ponieważ poza pięknymi zdjęciami, zależy mi również by pokazać charakter i indywidualność fotografowanej osoby.

Może to być stylizowana sesja w studio, romantyczny plener lub zdjęcia w jakimś ciekawym wnętrzu. Każdą sesję i jej główny motyw  przygotowuję dla Was indywidualnie.

MyDayPhoto Małgorzata Hałas

Fotografia ciążowaPoznań Fotografia noworodkowa Poznań Fotograf dziecięcy Poznań sesje ciążowe noworodkowa rodzinna dziecięca Poznań Sesje z końmi Fotografia artystyczna Studio portretu.

bottom of page