top of page

Lawendowe sesje Poznań

Kochani ! Już oficjalnie miło mi Was zaprosić na tegoroczne lawendowe sesje :-)

Były obawy, że pandemia covid19 uniemożliwi nam wykonywanie tego rodzaju zdjęć, jednak zgodnie z informacją jaką otrzymałam od Lawendowe Zdroje tegoroczne sesje odbędą się bez zmian. Pole będzie można wynająć bez ograniczeń, a wiec nie trzeba będzie nosić maseczek :-)


Zdjęcia odbywają się w okolicach Poznania - ok 35-40 km w zależności od tego z jakiej części miasta ruszacie. Czas trwania sesji to zwykle 20-30 min, jednak każdemu staram się poświęcić tyle czasu ile potrzebuje :-)


W cenie sesji zawarta jest już opłata za wynajęcie pola. Dodatkowo na terenie plantacji działa lawendowa kawiarenka, można zakupić tam olejek lawendowy, bukieciki lawendy, sadzonki kwiatów.


 

1. Jak się ubrać na sesję w polu lawendy ?


Świetnie sprawdzą się ubrania w kolorze białym błękitnym, fioletowym, zwiewne sukienki ale też klasyczny biały t-shirt i jeansy. Jeśli chodzi o sesje ciążowe - dysponuję sporą garderobą w moim studio w Poznaniu. Sukienki ciążowe dla przyszłych mam są szyte specjalnie do takich sesji wiec nie ma obawy, że rozmiar nie będzie pasował.


2. Jak się zachować na polu lawendy?


Nie zrywamy kwiatów

Nie śmiecimy

Psy zawsze trzymamy na smyczy

Nie zadeptujemy krzaków, nie przeskakujemy przez nie, poruszamy się wyłącznie wyznaczonymi alejkami
Z osobami które zapisały się już na lawendowe sesje - skontaktuję się w najbliższym czasie w celu ustalenia konkretnych terminów.

Jeśli jeszcze nie zarezerwowałaś terminu - zapraszam do kontaktu

Małgosia Hałas

telefon 663493848

Instagram - mydayphoto.pl

Facebook - MyDayPhoto

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page