top of page

Najlepsze miejsce na plener ?

Czy masz jakieś sprawdzone miejsca na zdjęcia - to najczęściej zadawane przez Was pytanie dotyczące sesji plenerowych :-)


Jest kilka sprawdzonych zawsze pewnych miejsc - jednak mają one pewne ograniczenia:

Sesja w lesie/parku - to chyba najczęściej wybierany przeze mnie plener - niestety w weekendy, zwykle w takich miejscach dużo ludzi, dlatego ja staram się wybierać dni w tygodniu, kiedy spacerowiczów jest dużo dużo mniej. Zdecydowanie łatwiej wtedy o cudowne kadry z sesji ciążowej czy dziecięcej.Sesja w lawendzie - niestety plantacja lawendy jest dostępna tylko 2 tygodnie w ciągu roku - trzeba się śpieszyć by zdążyć uchwycić te piękne fiolety. Zdjęcia zawsze robię w godzinach wieczornych kiedy słońce jest już nisko a światło daje niesamowity spektakl podczas sesji, oddając pełną gamę fioletów - od bladoróżowego po nasycone zachodzącym słońcem pomarańcze.

Sesja w makach - co roku na początku wakacji ruszam na poszukiwania makowego pola :-) Rzadko rok w rok kwitną w tym samym miejscu, ale gdy już się pojawiają - robią ogromne wrażenie.
Sesja w słonecznikach - przy odrobinie szczęścia i dobrej woli plantatora można pobuszować w takim polu. Wrażenia są bezcenne.


Sesja nad morzem - ach ! to chyba mój ulubiony plener, ale pewnie dlatego, że najrzadziej go robię. Zawsze czuję wielką ekscytację gdy mogę fotografować na brzegu morza, zdarza się również że po prostu biegam z aparatem w wodzie :-)17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page